OZD TASARIM

Freelance Web Tasarım Blogu

 

OZD Tasarım, web tasarım makalelerinin yayınlandığı kişisel bir blogdur. 1999 yılında web tasarım çalışmalarına hobi olarak başlayıp, 2001 yılında freelance web tasarım hizmetleri vermeye başlayan Özgür Tekbıçak, 2005 yılında Makine Mühendisliği’nden mezun olduktan sonra da Bilişim sektöründe çalışmaya karar vermiş, profesyonel iş hayatında çeşitli şirketlerde Web Tasarım Uzmanı ve Art Direktör olarak görev yapmıştır.  Mayıs 2010’dan bu yana, ağırlıklı olarak Hava Yolları ve Turizm sektöründe hizmet veren Türkiye’nin önde gelen yazılım  şirketlerinden birinde Senior Web Designer / Art Director olarak görev yapmaya devam etmektedir.

Fırsat buldukça, OZD Tasarım adlı kişisel blogunda web tasarım ile ilgili makaleler yayınlayarak, 10 yıllık meslek hayatında kazandığı deneyimleri okuyucularıyla paylaşmaktadır.

Portfolyo sayfasında sadece Freelance referanslarından bazılarını görebilirsiniz. Bütün referanslarını görmek için şimdilik info@ozdtasarim.com ‘a mail yollayarak talepte bulunabilirsiniz.

Takipte kalın.

Özgür.